HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Ezgi Medikal, bir marka yapmak ve yatağa mahkum hastalara kaliteli ve uzun ömürlü ürün sunumu yapabilmek adına bu sektöre adım atan özel bir yapılanmadır. Sahip olduğumuz hedefler doğrultusunda ilerlemek ve bu sektörde öncü bir firma olmak adına 2000 yılında sektöre adım attık ve hali hazırda çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz. Yaklaşık 19 yıldır bu piyasanın içindeyiz ve insanların Ezgi Medikal markasına güvenebilmeleri için de elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Fiyat performans değerlendirmesi yaptığınız takdirde ürünlerimizin sizleri ne denli tatmin edeceğini de daha net bir şekilde göreceksiniz. Bu konuda kendimize güveniyor ve sizleri de firmamıza davet ediyoruz. Hasta karyolası ve havalı yatak seçimlerinizi online olarak yapma şansına sahipsiniz ve oluşturduğumuz web sitemiz ile birlikte online dünyada da aktif bir kimlik ile karşınıza çıkıyoruz.

Kiralama ve Satış İşlemleri

Hasta karyolası kiralama hizmeti sunan ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu da hatırlatmak isteriz. 15 kişilik dev personel kadromuz ile birlikte hedeflerimizi güçlendiriyor ve insanlara daha uygun rakamlar ile yardımcı olabilmek adına kiralama çalışmalarını da karşınıza çıkartıyoruz. Hasta karyolası satış hizmetlerimiz elbette devam ediyor ancak kısa süreli kullanımı tercih eden hastalar için de bu ürünlerin kiralanması daha doğru olacaktır diye düşünmekteyiz. İncelemelerinizi online olarak yapabilmeniz adına erişimi kolay bir web sitesi hazırladık ve bu site sayesinde süreç çok daha hızlı ilerliyor. Zengin ürün yelpazesi ve uygun rakamlar eşliğinde karşınıza çıkıyor ve sizleri her konuda tatmin etmeyi başarıyoruz. Soru ve sorunlarınız için destek ekibimiz mevcut ve dilediğiniz an bu ekip ile irtibata geçerek soru işaretlerinden kurtulabileceksiniz. Havalı yatak satış işlemlerinde yine bu ekip sizinle ilgilenecek ve taleplerinize en sağlıklı şekilde yanıt verecektir.

Deneyim Sahibi Güçlü Kadro

Ezgi Medikal, sektörün en köklü ailelerinden bir tanesidir. Biz kendimizi kocaman bir aile olarak tanımlıyoruz ve 15 kişilik personel kadromuz ile yolumuza devam ederken yarattığımız ile ortamının da başarılarımıza katkıda bulunduğunu düşünüyoruz. Sizler de bu aileden hizmet alabilir ve kaliteli havalı yatak modellerine tek bir tık ile erişim sağlayabilirsiniz. Zengin ürün yelpazemiz ve online ağımız sayesinde sizlere daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilme çabası içerisindeyiz. Bu çabayı takdir ediyor ve bizlere destek veriyor olmanız mutluluk sebebimizdir. Her geçen gün sizinle birlikte büyüyor ve çalışmalarımızı daha iyi noktalara taşıyoruz. Dilediğiniz an incelemelerinizi yapabilir ve varsa sorularınızı deneyim sahibi personel kadromuza iletebilirsiniz. Havalı yatak ve benzeri yatak modellerinin satışında olduğu gibi kiralanması işleminde de sizlerin yanında yer alıyoruz. Tüm samimiyetimiz ile sorularınıza yanıt verecek ve ürünlerinizi de en kısa süre içerisinde adreslerinize teslim edeceğiz.
MİSYON
Uzun ömürlü hasta karyolası ve hastaların gündelik hayatlarını kolaylaştıracak yardımcı ürünleri daha fazla insana ulaştırmak adına belirlediğimiz hedefler doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz. Ezgi Medikal, bu sektörde yarattığı markayı zirveye taşımak ve daha fazla insan ile buluşabilmek adına çalışmalarına devam ediyor. Havalı yatak satışları ile birlikte insanların hayatlarını kolaylaştırabilmek ve tedavi sürecini daha profesyonel bir seviyeye taşıyabilmek adına buradayız. Beklentilerinize yanıt verebilmek adına düşüncelerinizi önemsiyor ve sizlerin yorumları doğrultusunda çok özel çalışmalara imza atıyoruz.
VİZYONUMUZ
Kendini sürekli olarak geliştiren bir ekip yaratmanın yanı sır bu ekipteki çalışan sayısını arttırmak ve daha fazla hastaya ulaşmak istiyoruz. Hasta karyolası kiralama gibi ayrıcalıklı hizmetler ile birlikte sektöre yön vermek de en büyük hedeflerimizden bir tanesidir. Yaptığı işi seven ve daha da önemlisi bu işin peşini bırakmayacak olan tecrübe sahibi çalışanlarımız ile birlikte en iyisini sizlere sunuyoruz. Hasta karyolası satış hizmetlerinde en uygun fiyatları sunabilmek ev daha da önemlisi güvenilir bir süreç yaratabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyor ve bu konuda da kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Yeni dönemde de hedefleri doğrultusunda ilerleyen bir ekip ve firma oluşturduk ve bu sayede sektörün zirvesini zorlamaya da devam ediyoruz.
EKİBİMİZ
Havalı yatak satış ve kiralama ayrıcalığı sunan firmamız, 15 kişilik kalabalık bir ekip ile hizmet vermektedir. Bu sektörü yakından takip eden ve aynı şekilde sahip olduğumuz ürünleri iyi tanıyan bir ekip ile yolumuza devam ediyor ve çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sizler de dilediğiniz an incelemelerinizi online olarak yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kendine güvenen ve bu sektörü iyi tanıyan tecrübe sahibi kadromuz ile birlikte farklılıklar ortaya koyuyor ve ürünlerimizi de siz değerli hastalarımız ile paylaşmaya devam ediyoruz. 2000 yılında adım attığımız bu sektörde en iyisini yapabilmek ve bunu sizlere sunabilmek de en büyük hedeflerimizden bir tanesidir.
FİYAT POLİTİKAMIZ
Ezgi Medikal ailesi olarak ürünlerimizi sizlere daha uygun rakamlar eşliğinde ulaştırma gibi bir düşünceye sahibiz. Web sitemizi ve rakamları incelerseniz eğer bu konuda ne kadar ılımlı ve gerçekçi olduğumuzu sizler de fark edeceksiniz. Her kesime hitap edebilmek ve yine aynı şekilde her bütçeye uygun davranabilmek adına özel bir fiyat politikası belirledik. Satışlar konusunda olduğu gibi kiralama konusunda da bütçelerinize uygun hareket edebilecek ve hizmet alabileceksiniz. Amacımız, kaliteli ürünleri daha mütevazı rakamlar ile insanların beğenisine sunabilmektir. Ezgi Medikal, büyük bir aile ve sizler de dilediğiniz an bu ailenin bir parçası haline gelebilirsiniz. Sayısız ürün ile hizmet veriyor ve taleplerinize yanıt oluşturabilmek adına karşınıza çıkıyoruz. Stoklarımız oldukça zengin ve model yelpazesi konusunda da birçok kesime hitap ettiğimizi düşünüyoruz. En önemlisi de sunduğumuz rakamlar diğer firmalara kıyasla daha uygundur.